Sportovní klub U Řeky Plzeň

Aktuality

TOP 12 mladšího žactva

11.3.2018
V neděli 11. března 2018 se v herně Sokolu Horažďovice uskutečnil turnaj TOP 12 Plzeňského kraje mladších žáků. Na TOP 12 se na základě výsledků z bodovacích turnajů nominovali dva naši členové Milan Gábor a Tereza Čákorová. Celkovými vítězi se stali Iva Gallerachová (Sokol Bor) a David Bednář (Union Plzeň).
A jak dopadli naši
borci? Milan obsadil mezi mladšími žáky 8. místo a Terezka mezi mladšími žákyněmi 3. místo, čímž se kvalifikovala na oblastní finále Západočeského poháru.
Oběma gratulujeme.

Zpět do ligy

10.3.2018
Družstvo SKUŘ Plzeň A získalo v sobotním dvojkole pět bodů a je i nadále v čele divizní tabulky s náskokem sedmi bodů. Do konce soutěže už zbývá poslední dvojkolo a tak Áčko již o své vítězství nemůže přijít. Po roce se tak na SKUŘi bude opět hrát 3. liga.

Divizní krajský bodovací turnaj ve Kdyni

5.3.2018

4. března 2018 se šestice našich hráčů ve složení David Modzelewski, Daniel Modzelewski, Filip Háže, Milan Gábor, Ladislav Čákora ml. a Tereza Čákorová zúčastnila divizního krajského bodovacího turnaje mládeže, který jako poslední turnaj sezóny uspořádal Sokol Kdyně. Tentokrát se bohužel žádnému našemu hráči nepodařilo vybojovat medailové umístění. Ze sportovních výsledků tak za zmínku stojí pouze první účast Ládi Čákory v první divizi (možná, že jde o první účast i v historii SKUŘe) a čtvrté (a tedy postupové) místo Terezky Čákorové ve třetí divizi.

TOP 12 staršího žactva

25.2.2018
25. 2. 2018 jsme v naší herně uspořádali TOP 12 staršího žactva Plzeňského kraje. Vítězi turnaje se stali Klaudie Holubová ze Sokolu Plzeň V. a Jan Pachner z Unionu Plzeň. Z našeho klubu se na tento turnaj nominovali Ladislav Čákora ml. (obsadil 10. místo)  a Tereza Čákorová (obsadila 4. místo), která se tak kvalifikovala do finále 53. ročníku Západočeského poháru.